شانتاژ اداره ایران جنایت ماشین اعتراف

شانتاژ: اداره ایران جنایت ماشین اعتراف اعترافات قتل جشن عروسی

گت بلاگز علمی پزشکی دانشگاه‌ها می‌توانند مسئله اشتغال را حل کنند ، تفکیک وزارت علوم با بهداشت ضربه بزرگی به آموزش زده است

رییس دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: تفکیک وزارت علوم با بهداشت بزرگترین ضربه را به پیکره اموزش زده هست.

دانشگاه‌ها می‌توانند مسئله اشتغال را حل کنند ، تفکیک وزارت علوم با بهداشت ضربه بزرگی به آموزش زده است

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ احمد نیلی احمد ابادی رییس دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران صبحگاه امروز در مراسم دومین همایش ملی آموزش عالی که در تالار علامه امینی دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد، با اشاره به نظر دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به آموزش اظهار داشت: آموزش مسئله مهمی است و امروز به آموزش باید یک نگاه نوینی کرد.
وی بیان کرد: اگر آموزش عبارت از یاد دادن باشد در طول تاریخ همراه با تفکر و تعقل است و به نظر من آموزش طیف وسیعی از فعالیت های دانشگاه را در بر می گیرد.

عبارات مهم : آموزش

نیلی احمد ابادی ادامه داد: نباید آموزش به صورت کلاسیک محدود شود و آخر نامه ها در مقطع تحصیلات تکمیلی تحت عنوان پژوهش نیز بخشی از آموزش است.
وی با بیان اینکه نشانه از آموزش تربیت نیروی انسانی جهت تامین نیاز جامعه هست، افزود: در تحصیلات تکمیلی نشانه تربیت معلم است و دانش را به واسطه پژوهش کسب می کند.
نیلی احمد ابادی عنوان کرد: حوزه پژوهش را از آموزش جدا می کنند، ولی این دو در یک راستا تعریف شده است است.
وی تاکید کرد: مسئله اشتغال بوسیله دانشگاه ها قابل حل شدن است و به نظرم پارک های علم و فناوری کار اموزش کسب و کار نوین را بر عهده دارند.
نیلی احمد ابادی ادامه داد: فعالیت های دانشگاه به هم پیوسته و مرتبط و همچنین هماهنگ باشد.
وی تصریح کرد: سیاست های دانشگاه باید مرتبط و یکپارچه باشد که درصورت متناقض بودن این مواردپیام های مختلفی به استاد و دانشجو می دهد.
وی با بیان اینکه کیفیت اموزش مسیله مهمی است که در دولت قبلی مطرح نبود، تصریح کرد: نشانه از کیفیت تامین نیاز ذینفعان است و نیاز امروز کشور مدرک نبوده بلکه دانشگاه می تواند در تامین بخشی از نیاز ذینفعان که همان تربیت استاد و پژوهشگر است به خوبی عمل کند.
نیلی احمد ابادی ادامه داد: اموزش مهارت مسیله مهمی به خصوص در حوزه کسب و کار است و جهت گیری و یکپارچگی اهداف مسیله مهمی در جهت برطرف کردن نیازهای جامعه است.
وی افزود: اگر دانشگاه ها در حوزه کسب و کار وارد شود مسئله اشتغال را به خوبی می توانند حل کنند.
رئیس دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: تفکیک وزات علوم با بهداشت بزرگترین ضربه را به اموزش و حتی اقتصاد وارد کرد و به نظرم دانشگاه ها خود می توانند بواسطه خدمات ارزش منابع مالی خود را تامین کنند و خود این کار مراکز اموزش عالی را به سمت تامین نیازهای جامعه سوق می دهد.
وی با بیان اینکه ما به شدت به دنبال همواری دانشگاه های پزشکی و سایر رشته ها هستیم، تاکید کرد: شیوه ها در آموزش عالی نهادینه شده است و باعث تمرکز قرار گرفتن کار ها در وزارت علوم باشد و خود مجلس هم به خاطر نظارت و کنترل بر این مسئله تاکید دارد.
نیلی احمدآبادی اظهار کرد: ما برنامه ریزی درسی را به اختیار دانشگاه های سطح یک و دو گذاشتیم و این کار طلیعه یک اتفاق بزرگی در وزارت علوم است.
وی با تاکید بر اینکه باید در دانشگاه ها با حفظ کیفیت تمرکز را کم کردن دهیم و سیاست ها در آموزش عالی عوض کردن کند، یادآور شد: باید در همه زمینه ها اختیارات، بودجه و اعتبار دستگاه های دولتی از دانشگاه ها صورت بگیرد تا گام مثبت و بلندی به سمت پیشرفت برداریم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: آموزش | اموزش | ایران | دانشگاه | دانشگاه | اخبار دانشگاه | دانشگاه تهران | دانشجو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog