شانتاژ اداره ایران جنایت ماشین اعتراف

شانتاژ: اداره ایران جنایت ماشین اعتراف اعترافات قتل جشن عروسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با ۳۶ سال سن دیگر فرد محبوب مسابقه های نیستم / فدرر

راجر فدرر، تنیسور ۳۶ ساله و ستاره تنیس دنیا که به زودی جهت کسب قهرمانی گرند اسلم خود در ملبورن مسابقه خواهد داد، اعتقاد است که با این سن او فرد محبوب مسابقه های

با ۳۶ سال سن دیگر فرد محبوب مسابقه های نیستم / فدرر

فدرر: با ۳۶ سال سن دیگر فرد محبوب مسابقه های نیستم

عبارات مهم : مسابقه

راجر فدرر، تنیسور ۳۶ ساله و ستاره تنیس دنیا که به زودی جهت کسب قهرمانی گرند اسلم خود در ملبورن مسابقه خواهد داد، اعتقاد است که با این سن او فرد محبوب مسابقه های اپن استرالیا نخواهد بود و نادال و جوکوویچ افراد محبوب اپن استرالیا خواهند بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از Breaking news، فدرر راجع به حضورش در مسابقه های اپن استرالیا امسال که از فردا (دوشنبه) شروع می شود، گفت : امسال امیدوارم که در راندهای اول پیروز شوم و اوج بروم. امسال با سال گذشته تفاوت دارد که امیدوار بودم که حداقل یک بازی را ببرم. پارسال بیش تر به این فکر کردم که ببینم چه پیش می آید. شاید افرادی مانند نواک و استن واورینکا امسال چنین شرایطی داشته باشند. زمانی که در قرعه کشی نام شما است بعد شانس دارید. سال گذشته بیش از آن چه انتقاد داشتم اتفاق افتاد. جهت من مسابقه اپن استرالیا سال گذشته تورنمنت سال بود. این که از خودم هیچ انتظاری نداشتم بسیار خوب بود. با این سن فکر می کنم که دیگر فرد محبوب مسابقه نیستم. فکر می کنم افرادی مانند رافائل یا نواک می توانند افراد محبوب مسابقه های باشند. این که به مسابقه های بازگشته ام بسیار خوب هست. خوشحالم که این جا هستم. تلاش می کنم عالی ترین استفاده را ببرم.

با ۳۶ سال سن دیگر فرد محبوب مسابقه های نیستم / فدرر

راجر فدرر می تواند با رسیدن به بیستمین قهرمانی گرند اسلم خود بار دیگر مرد شماره یک تنیس دنیا شود. با توجه به مسئله رافائل نادال در ناحیه زانو و غایب بودن شش ماه نواک جوکوویچ شانس زیادی جهت قهرمانی فدرر وجود دارد.

واژه های کلیدی: مسابقه | استرالیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog