شانتاژ اداره ایران جنایت ماشین اعتراف

شانتاژ: اداره ایران جنایت ماشین اعتراف اعترافات قتل جشن عروسی

گت بلاگز اجتماعی موکب‌های اربعین حسینی شناسنامه‌دار می‌شوند ، اعزام 60 نیروی متخصص ایرانی به نجف اشرف

60 نیروی متخصص از استان سمنان جهت همکاری در امر بازسازی عتبات عالیات، عازم عراق شدند.

موکب‌های اربعین حسینی شناسنامه‌دار می‌شوند ، اعزام 60 نیروی متخصص ایرانی به نجف اشرف

به گزارش گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، یک کاروان مشمول بر 60 نیروی متخصص جهت همکاری در امر بازسازی عتبات عالیات از استان سمنان به عراق اعزام شد.
رمضانعلی حلوایی مدیر ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان در این خصوص با بیان اینکه این اعزام سومین اعزام نیروهای ستاد بازسازی عتبات عالیات از ابتدای سال تاکنون هست، اظهار داشت: در این کاروان نیروهایی از شهرستان های شاهرود، دامغان و سمنان حضور دارند که بعد از ورود به نجف اشرف در بخش های فنی مهندسی، پشتیبانی، کارگری و آشپزخانه به ارایه خدمات خواهند پرداخت.

عبارات مهم : اربعین

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان سمنان ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون 200 نفر از نیروهای این ستاد به کشور عراق اعزام شده است اند که این عدد تا آخر سال به 700 نفر خواهد رسید.
موکب های اربعین حسینی شناسنامه دار می شوند
وی در خصوص تشکیل ستاد اربعین استان نیز گفت: ستاد اربعین استان سمنان با نشانه برگزاری هرچه بهتر مراسم اربعین امسال تاکنون 3 بار در استانداری سمنان تشکیل جلسه داده است و بنا داریم جهت انجام هماهنگی زیاد تعداد جلسات را در ماه های آینده زیاد کردن دهیم.
حلوایی افزود: یکی از موضوعاتی که در دستور کار ستاد اربعین واقع شده است است طرح شناسنامه دار کردن موکب ها و اعضای فعال در مراسم اربعین است که می تواند به انسجام زیاد نیروهای فعال در مراسم اربعین کمک کند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با بیان اینکه این ستاد مسئولیت اسکان و پذیرایی 10 هزار زائر در نجف و 10 هزار زائر در کربلا را در هر شبانه روز برعهده دارد، تصریح کرد: یکی از برنامه های مهم ستاد بازسازی پیش از فرارسیدن اربعین حسینی، ارایه آموزش های مورد نیاز به خادمان اربعین در بخش های متفاوت است تا در انجام مسئولیت های خود دچار مسئله خاصی نشوند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه مدیران دستگاه های اجرایی استان تاکنون همکاری مناسبی با این ستاد داشته اند که امیدواریم این همکاری همچنان ادامه داشته باشد.
حلوایی در خاتمه خاطرنشان کرد: علاقه مندان در صورت میل به می توانند به ستاد و دفاتر بازسازی عتبات عالیات در شهرستان ها مراجعه و آمادگی خود را جهت اعزام و همکاری در اجرای این طرح های عمرانی در عتبات عالیات اعلام کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اربعین | همکاری | بازسازی | استان سمنان | اربعین حسینی | اخبار ستاد بازسازی عتبات عالیات | اعزام نیروهای متخصص | استان سمنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog